17-miesięczna dziewczynka zagryziona przez nowo kupionego pitbulla

17-miesięczna dziewczynka, która zmarła po ataku psa w jej domu w St Helens, została nazwana jako Bella-Rae Birch, gdy sąsiedzi próbowali uratować jej życie. Funkcjonariusze policji w Merseyside otrzymali raport, że pies zaatakował dziecko w domu w poniedziałek po południu. Służby ratunkowe wzięły udział w miejscu zdarzenia, a Bella-Rae została zabrana do szpitala, gdzie zmarła z powodu odniesionych obrażeń. W oświadczeniu rodzina Bella-Rae powiedziała: „Jako rodzina chcielibyśmy podziękować społeczności za wsparcie. Prosilibyśmy, abyśmy mieli teraz trochę miejsca i czasu, aby spróbować pogodzić się z tragiczną stratą naszej ukochanej Belli-Rae. Będzie nam smutno, ale nigdy nie zostanie zapomniana”.

Jeden z sąsiadów powiedział: „Przyjechaliśmy ze szkoły i usłyszeliśmy krzyki. Po prostu podbiegłam, aby spróbować pomóc i zaczęłam resuscytację krążeniowo-oddechową, dopóki nie przybyli ratownicy”. Młoda sąsiadka, która ma iść na uniwersytet, by kształcić się na ratownika medycznego, powiedziała, że rodzice dziewczynki byli „rozhisteryzowani”. Dodała: „Nie widziałam psa, po prostu skupiałam się na pomocy dziecku”. Inny sąsiad, który pomagał w wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, powiedział: „Rodzice uwielbiali dzieci. To zbyt bolesne, bym umiał powiedzieć coś więcej”.

Nadinspektor Steve Brizell powiedział: „Bella-Rae straciła życie w najbardziej niewyobrażalnie strasznych okolicznościach, a nasze myśli są przede wszystkim z rodziną i szerszą społecznością w tym tragicznym czasie. Na tym etapie rozumiemy, że pies, którego kupili zaledwie tydzień wcześniej, zaatakował Bellę-Rae w rodzinnym domu. Bella-Rae została zabrana karetką do szpitala przez ratowników medycznych, ale pomimo najlepszych wysiłków funkcjonariuszy policji na miejscu zdarzenia, sanitariuszy i lekarzy, Bella-Rae niestety zmarła w wyniku obrażeń wczoraj po południu. To pozostawiło rodzinę i społeczność w żałobie i całkowitym szoku”.

Policja Merseyside powiedziała, że ​​pies został uśpiony. Zostanie zbadany w celu ustalenia jego pochodzenia i legalności na mocy ustawy o niebezpiecznych psach (1991), dodali urzędnicy. Sąsiadka opisała Bellę-Rae jako „piękną małą dziewczynkę”. Powiedziała, że ​​widziała karetkę pogotowia przed domem na Bidston Avenue w okolicy Blackbrook w poniedziałek około 15:50, zanim przyjechało około 10 pojazdów policyjnych. „Widziałam, jak wyciągali psa. Nie mogłam powiedzieć, jakiej to rasy, ale z tyłu wyglądał jak Staffordshire Bull Terrier lub Pit Bull” – powiedziała. Inna sąsiadka, która nie chciała być wymieniona, powiedziała, że ​​wróciła do domu ze sklepów około 16:30, kiedy w okolicy znajdowała się policja.

Powiedziała: „Mama była na zewnątrz przed domem płacząc. Była histeryczna. Zazwyczaj jest tu bardzo cicho i bezpiecznie dla dzieci, ale kiedy słyszysz, że coś takiego się wydarzyło, jest to bardzo niepokojące”.

Informacje ze świata

Boris Johnson skonfrontował się z przywódcą Chin w sprawie Rosji

Downing Street poinformowało, że Boris…

Prawie MILION nowych zakażeń COVID w tym tygodniu

Liczba przypadków koronawirusa w Wielkiej…

Transport for London oferuje darmowe przejazdy ukraińskim uchodźcom

Transport for London ( TfL…

Kanclerz Skarbu ostro krytykowany za swój plan podatkowy

Rishi Sunak bronił dziś swojego…

COVID-19 odradza się w Wielkiej Brytanii? 94 524 infekcji w jeden dzień!

We wtorek zgłoszono kolejne 94…

Rząd rozważa wprowadzenie OPŁATY za korzystanie z autostrad

Sieć dróg płatnych w Wielkiej…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych