Czworo dzieci w szpitalu po zjedzeniu słodyczy z marihuaną

Czworo dzieci trafiło do szpitala po zjedzeniu słodyczy, które według nich zawierały marihuanę, ale uspokojono opinię publicną, że nie mają żadnych długoterminowych skutków – poinformowała policja Surrey. Stwierdzono, że ​​młodzi ludzie mają „szczęście”, że to, co zjedli, nie wywarło na nich większego wpływu, a źródło słodyczy wciąż jest badane. Patrole policyjne zostały wezwane na paradę przy Pound Lane w Epsom w sobotę o godzinie 14:15, gdzie troje dzieci wymiotowało w niekontrolowany sposób i traciło przytomność.

12-letnia dziewczynka, 12-letni chłopiec i 13-letni chłopiec zostali zabrani do szpitala po „gwałtownej reakcji po zjedzeniu żelków, które ich zdaniem zawierały marihuanę”. Inny 12-letni chłopiec został zabrany przez rodzinę do szpitala na wszelki wypadek, ponieważ uważa się, że również zjadł słodycze. Ale policja powiedziała, że ​​jeden z 12-letnich chłopców został wypisany w sobotę, a pozostała trójka dzieci miała zostać wypisana ze szpitala w niedzielę.

Detektyw sierżant Lisa Betchley powiedziała: „Te dzieci miały ogromne szczęście, że to co zjadły, nie wpłynęło na nie bardziej poważnie – a to w dużej mierze dzięki szybkim działaniom dwóch studentów medycyny, którzy akurat byli w pobliżu i pomagali na wczesnych etapach, a także pogotowia ratunkowego na południowo-wschodnim wybrzeżu i personelu szpitala, w celu szybkiego reagowania i leczenia. Wciąż badamy, skąd dzieci wzięły te słodycze i nadal poszukujemy wszelkich informacji, które mogą pomóc nam zidentyfikować konkretne źródło słodyczy w tym przypadku.”

„Chciałbym również poprosić każdego, kto ma tego typu produkty, aby zastanowił się, jak je przechowuje i kto może uzyskać do nich dostęp – rozważ wpływ, jaki posiadają te słodycze na młodsze dzieci, które nie mają wiedzy na temat ich zawartości”. Uważa się, że słodycze mogły zostać dostarczone dzieciom na pobliskim obiekcie rekreacyjnym. Policja wezwała również rodziców w Epsom, aby „pilnie” porozmawiali ze swoimi dziećmi o niebezpieczeństwach związanych z „produktami jadalnymi” – produktami spożywczymi na bazie konopi. Każdy, kto jest zaniepokojony stanem zdrowia osoby, która według nich mogła zażywać te produkty, jest proszony o telefon do NHS 111 lub 999 w nagłych przypadkach.

Informacje ze świata

OFICJALNIE: znamy szczegóły złagodzenia lockdownu 17. maja! 

Ludzie w Anglii będą mogli…

Boris Johnson ogłosi, co zmieni się w Anglii po 17. maja

Mieszkańcy Anglii wreszcie będą mogli…

Wiadomo, do których krajów wkrótce polecimy bez ograniczeń

Rząd ogłosił, że Portugalia, Gibraltar…

Rząd UK namawiany do zakazania wyjazdów wakacyjnych DO KOŃCA ROKU

UE planuje otwarcie się tego…

Wielka Brytania odnotowała dziś tylko JEDEN zgon z powodu Covid-19!

W Wielkiej Brytanii odnotowano dziś…

Anglia wkrótce ZNIESIE zasadę dystansu społecznego

Zasada dystansu społecznego zostanie zniesiona,…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych