Dłuższe dni szkolne i krótsze wakacje dla uczniów w Anglii!

Dłuższe dni szkolne, krótsze wakacje i pięć semestrów to niektóre rozważane opcje, aby pomóc uczniom nadrobić zaległości w nauce, powiedział Sekretarz Edukacji w Sky News. Przemawiając w programie Sophy Ridge on Sunday, Gavin Williamson powiedział, że rząd rozważa „całą gamę różnych” propozycji pomocy dzieciom w czasie pandemii COVID-19. „Patrzymy na letnie wakacje, szukamy wydłużenia dnia szkolnego, przyglądamy się całej gamie środków” – powiedział.

Pan Williamson powiedział, że ministrowie rozważają również „zwiększenie wsparcia, jakiego udzielamy nauczycielom, wspieranie ich w rozwoju zawodowym, upewniając się, że mogą wydobyć z siebie wszystko co najlepsze”. „Musimy przyjrzeć się, co będzie miało największy pozytywny wpływ na życie dzieci” – kontynuował sekretarz ds. Edukacji. „To jest podejście, które przyjmujemy i patrzymy, jak możemy poprawić wyniki dzieci”.

Pan Williamson rozmawiał ze Sky News przed powrotem wszystkich uczniów do szkoły w Anglii w poniedziałek. Szkoły pozostały otwarte podczas trzeciego krajowej blokady dla wrażliwych dzieci i dzieci kluczowych pracowników, ale większość uczniów musiała zmagać się ze zdalną nauką z domu. Boris Johnson powiedział, że pełne ponowne otwarcie szkół „oznacza prawdziwie narodowy wysiłek w celu pokonania tego wirusa” i początek łagodzenia lockdownu.

Premier dodał: „To dzięki determinacji każdej osoby w tym kraju możemy zacząć zbliżać się do poczucia normalności – i dobrze, że sprowadzenie naszych młodych ludzi z powrotem do sal lekcyjnych jest pierwszym krokiem”. Główny inspektor Ofsted, Amanda Spielman, powiedziała, że ​​szkoły włożyły „niezwykłe wysiłki” w nauczanie zdalne. „To był wysiłek, prawdziwy wysiłek. Ale dzieci będące odbiorcami są znudzone, samotne, nieszczęśliwe, niespokojne i naprawdę chcą znowu normalnego doświadczenia nauki w szkole” – powiedziała.

Pani Spielman dodała, że ​​uczniowie są „zdolni do adaptacji i elastyczni” w takich kwestiach, jak zakrywanie twarzy i testy, i „mogą żyć z niewielkimi niedogodnościami przez kilka tygodni”. „Myślę, że wspaniałą rzeczą, jaką widzimy, jest ogromna większość rodziców, zdecydowana większość dzieci i ogromna większość nauczycieli jest naprawdę zadowolona z powrotu do szkoły. Naprawdę mam nadzieję, że wszystkie akcesoria związane z maskami i testami będą potrzebne tylko przez krótki czas … Podoba mi się pomysł, że dzieci będą mogły wrócić w semestrze letnim i zobaczyć wszystkich w pełni” – powiedziała.

Informacje ze świata

Boris Johnson: lockdowny, a nie szczepionki, zmniejszyły liczbę infekcji

Boris Johnson zszokował brytyjską opinię…

W końcu! Sklepy, fryzjerzy, puby i siłownie otwarte od dziś!

Firmy nareszcie mogą ponownie powitać…

Nie żyje książę Filip, mąż królowej Elżbiety II

Książę Edynburga - Filip -…

Rząd umożliwi zagraniczne wyjazdy dzięki systemowi sygnalizacji świetlnej?

Grant Shapps twierdzi, że rząd…

Minister ds. Szczepionek: paszporty COVID to właściwe rozwiązanie

Rozwiązanie polegające na używaniu krajowych…

Czym są krajowe paszporty szczepień i co o nich wiemy?

Paszporty COVID „prawdopodobnie staną się…

London
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych