Dwutygodniowy niemowlak śmiertelnie potrącony przez kierowcę

Dzisiejszej nocy policja oskarżyła 34-letniego kierowcę o spowodowanie śmierci dwutygodniowego chłopca, którego wózek został potrącony przez BMW podczas spaceru z rodzicami w Niedzielę Wielkanocną. James Paul Davis jest oskarżony o spowodowanie śmierci przez niebezpieczną jazdę i spowodowanie śmierci podczas prowadzenia pojazdu bez ubezpieczenia po tym, jak malutki Ciaran Leigh Morris został potrącony przez jego samochód w Brownhills w Walsall.

Oświadczenie policji West Midlands mówi: „Mężczyzna został oskarżony w związku z wypadkiem, w którym zginął dwutygodniowy chłopiec w Brownhills wczoraj po południu (4. kwietnia). Wózek z Ciaranem Leigh Morris był wtedy pchany chodnikiem przez rodzinę i chłopiec doznał poważnych obrażeń. Został przewieziony do szpitala, ale nic nie można było zrobić, aby go uratować. James Paul Davis, lat 34, został oskarżony o spowodowanie śmierci przez niebezpieczną jazdę, spowodowanie śmierci poprzez prowadzenie pojazdu bez ubezpieczenia, niezatrzymanie się na miejscu kolizji i niezgłoszenie kolizji. Davis, który pochodzi z Walsall, jest przetrzymywany w areszcie policyjnym, aby jutro rano stawić się w sądzie w Wolverhampton.”

Zdruzgotani Camaron Morris i Codie Holyman, oboje w wieku 18. lat, doznali „szoku” po tym, jak ich syn Ciaran zginął w zderzeniu, kiedy samochód uderzył go i jego matkę wczoraj po południu. W emocjonalnym oświadczeniu wydanym dziś po południu rodzice powiedzieli: „Serca mamusi i taty zawsze będą boleć, kochamy cię bardziej niż cokolwiek innego. Nie zatrzymaliśmy Cię długo, ale cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać, zaopiekować się Tobą i nazywać Cię naszym synem. Leć wysoki aniołku”. Oboje odwiedzili miejsce tragedii, aby zobaczyć masę kwiatów składanych tam przez cały dzień.

Camaron i Codie byli wspierani przez rodzinę i przyjaciół, gdy kucali, aby przeczytać wiele wiadomości i hołdów podczas wizyty na miejscu zdarzenia 24 godziny po wydarzeniu się tragedii. Rozdzierające serce zdjęcia pokazują, jak byli dumni z małego chłopca, gdy kołysali go po urodzeniu. Uważa się, że para jest razem od co najmniej dwóch lat i była podekscytowana narodzinami Ciarana. Rozumie się, że Camaron pracuje w restauracji McDonald’s, podczas gdy Codie była barmanką w lokalnym pubie i wcześniej studiowała w Walsall College.

Para nastolatków spędziła na miejscu ponad godzinę, czytając karty i oglądając dziesiątki kwiatowych hołdów pozostawionych przez lokalną społeczność. Camaron i Codie nosili czarne ubrania i trzymali się za ręce, ściskając ulubione pluszowe zabawki Ciarana. Na miejscu zdarzenia para zostawiła kartkę z napisem: „Mojemu synkowi. Ciaran Leigh Morris.”

Policja uważa, że ​​tragedia wydarzyła się po tym, jak BMW serii 1 uderzyło w Forda B-Max, po czym samochód wjechał na chodnik i uderzył matkę i dziecko. Kierowca białego BMW nie płacił podatku drogowego od 22 października, zgodnie z danymi DVLA. Posiada aktualny przegląd techniczny. W rozmowie z Sun Online jeden ze świadków opowiedział, jak po incydencie rodzice dziecka wpadli w histerię, a przechodnie próbowali ich uspokoić. Sierżant Mark Crozier z wydziału badania kolizji powiedział: „Dziecko zmarło tragicznie i będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć jego rodzinę w tym głęboko ciężkim czasie. Jesteśmy w trakcie rozmowy ze świadkami i ustalenia okoliczności związanych z tym zderzeniem.”

Źródło zdjęcia głównego: West Midlands Police

Informacje ze świata

Boris Johnson: lockdowny, a nie szczepionki, zmniejszyły liczbę infekcji

Boris Johnson zszokował brytyjską opinię…

W końcu! Sklepy, fryzjerzy, puby i siłownie otwarte od dziś!

Firmy nareszcie mogą ponownie powitać…

Nie żyje książę Filip, mąż królowej Elżbiety II

Książę Edynburga - Filip -…

Rząd umożliwi zagraniczne wyjazdy dzięki systemowi sygnalizacji świetlnej?

Grant Shapps twierdzi, że rząd…

Minister ds. Szczepionek: paszporty COVID to właściwe rozwiązanie

Rozwiązanie polegające na używaniu krajowych…

Czym są krajowe paszporty szczepień i co o nich wiemy?

Paszporty COVID „prawdopodobnie staną się…

London
Fair
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych