Już 10 MILIONÓW zakażeń Covid-19 w UK od początku pandemii

Oficjalne dane pokazują, że liczba przypadków COVID w Wielkiej Brytanii od początku pandemii przekroczyła właśnie 10 milionów. Według danych rządowych liczba osób, u których wynik testu był pozytywny w ostatniej rundzie dziennych danych, wynosi 47 240. To zwiększa całkowitą liczbę infekcji koronawirusem do 10 021 497. Dzisiejsze dane pokazały również, że kolejne 147 osób zmarło na COVID.

Dane pokazują również, że przypadki zgłoszone między 19. a 25. listopada wzrosły o 9,5% w porównaniu z poprzednimi siedmioma dniami. Kolejnych 147 osób zostało również zgłoszonych jako zmarłych w ciągu 28 dni od pozytywnego testu na COVID, co oznacza, że ​​suma z siedmiu dni spadła o 14,8% w porównaniu z poprzednim tygodniem. Tymczasem do 24. listopada w Wielkiej Brytanii dostarczono łącznie 50 852 133 pierwszych dawek szczepionki przeciw COVID, co oznacza wzrost o 24 579 w porównaniu z dniem wczorajszym.

Dostarczono również około 46 232 258 drugich dawek, co stanowiło wzrost o 23 439. Wstrzyknięto również 16 383 575 dawek przypominających, co oznacza wzrost z dnia na dzień o 378 946. Najnowsze dane pojawiają się, gdy Europa zmaga się z ostatnią falą COVID. Na początku dzisiejszego dnia czeski rząd ogłosił stan wyjątkowy na 30 dni z powodu wzrostu liczby zachorowań, podczas gdy Niemcy odnotowały 100 000 zgonów związanych z COVID od początku pandemii.

Ustępująca kanclerz Angela Merkel powiedziała na konferencji prasowej: „Dzień, w którym musimy opłakiwać 100 000 ofiar koronawirusa, jest smutny”. We Francji władze ogłosiły, że zastrzyki przypominające zostaną udostępnione wszystkim w wieku powyżej 18 lat, a nie tylko osobom powyżej 65. roku życia i osobom z podstawowymi problemami zdrowotnymi, aby poradzić sobie z trwającym kryzysem.

 

Informacje ze świata

Przedstawiciele biznesu błagają rząd: nie niszczcie Bożego Narodzenia!

Szefowie hotelarstwa, gastronomii, sprzedawcy detaliczni…

Boris Johnson przedstawił plan walki z Omicronem na kolejne miesiące

Rząd planuje zaoferować szczepionki przypominające…

Prezes Moderny: „szczepienia przypominające być może będą dwudawkowe”

Szef producenta leków Moderna powiedział,…

Dłuższe wyroki za przemoc wobec dzieci mogą wejść wkrótce w życie

Sprawcy nadużyć na dzieciach mogą…

Dziś weszły w życie nowe restrykcje COVID w Anglii

W Anglii weszły w życie…

3. dawka szczepionki zostanie zaoferowana WSZYSTKIM powyżej 18. roku życia

Wszystkim dorosłym mieszkańcom Zjednoczonego Królestwa…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych