Keanu Reeves zaskoczył młodą parę na ich weselu w Northamptonshire

Pewna młoda para została oszołomiona, gdy hollywoodzki aktor Keanu Reeves niespodziewanie pojawił się na ich weselu w Northamptonshire. Nikki i James Roadnight pobrali się w zeszły weekend w hotelu Fawsley Hall. Po ceremonii pan młody zauważył Reevesa w barze i podszedł do niego, aby powiedzieć mu, że właśnie się ożenił i zapytać, czy chciałby dołączyć do imprezy. Okazało się, że gwiazda Matrixa zatrzymała się w hotelu tej samej nocy co oni, powiedziała pani Roadnight Newsweekowi.

57-letni Reeves powiedział, że teraz nie może, ale obiecał, że wpadnie później. Wątpiąc, czy pojawi się ponownie, kilka godzin później członek personelu poinformował Parę Młodych, że mają „bardzo specjalnego gościa”. W tym momencie Reeves pojawił się ponownie i zaczął rozmawiać z parą. Odrzucił propozycję drinka, mówiąc, że jest zmęczony podróżą, ale cieszy się, że może zrobić sobie z nimi zdjęcie. „To wszystko było bardzo ekscytujące – poszłam się przywitać i przedstawić, i zaproponowałam mu drinka, ale odmówił i powiedział, że właśnie miał długi lot, więc nie zostanie długo, ale był tak miły i przyjazny i pogratulował nam ślubu” – powiedziała Newsweekowi pani Roadnight.

Kilka zdjęć opublikowała na Twitterze z komentarzem: „Miałam najbardziej niesamowity weekend!!”. Na Facebooku powiedziała znajomym, że jest „bardzo miły”. Poprzedniego wieczoru został zauważony przez lokalnych mieszkańców w pobliskim pubie The Fox and Hounds w Charwelton. Według doniesień „wypił kilka whisky” i chętnie pozował z klientami. Gwiazda Hollywood jest częstym gościem weselnym. Reeves, który zagrał także w serii filmów „John Wick”, już wcześniej pojwiał się niezapowiedziany na weselach. W 2018 roku zrobił zdjęcie z parą biorącą ślub w Dream Inn w Santa Cruz w Kalifornii, zanim jeszcze w tym samym roku zrobił identycznie na weselu innej pary w Nowym Jorku.

W zeszłym miesiącu podbił serca fanów interakcją, jaką miał na nowojorskim lotnisku Johna F. Kennedy’ego. Według producenta telewizyjnego Andrew Kimmela, który dokumentował wymianę w mediach społecznościowych, mały chłopiec zadał mu „serię szybkich pytań”, gdy wsiadał na pokład samolotu do Londynu. Kimmel powiedział, że „z radością zareagował na każde z nich”, dodając: „Małe chwile, takie jak ta, mogą tak zmienić życie ludzi”.

Źródło zdjęcia głównego: twitter.com/MrsNRoadnight

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *