Lockdown, obowiązkowe maski, paszporty COVID planem na zimę!

Sekretarz Zdrowia Wielkiej Brytanii ogłosił, że blokady, obowiązkowe maseczki na twarz, świadectwa szczepień i praca z domu mogą powrócić tej zimy w ramach „planu B” radzenia sobie z pandemią. Sajid Javid powiedział, że jeśli dane wskażą, że NHS ponownie znajdzie się pod „niezrównoważoną presją” pandemii COVID-19, rząd wprowadzi „plan B” dla Anglii. Obejmuje to:

• lockdowny lokalne lub krajowy „jako ostateczność”
• Obowiązkowe zakrywanie twarzy w określonych warunkach i miejscach
• Proszenie ludzi o pracę z domu, jeśli mogą, przez ograniczony czas
• Wprowadzenie obowiązkowych certyfikatów szczepień dla niektórych miejsc
• Jasne i pilne komunikowanie, że poziom ryzyka wzrósł, dlatego należy zachować większą ostrożność.

Javid powiedział Izbie Gmin: „Każdy odpowiedzialny rząd musi przygotować się na wszystkie ewentualności i chociaż te środki nie są rozwiązaniem, jakie ktokolwiek chce, musimy być na nie przygotowani na wszelki wypadek”. Zasugerował, aby ludzie spotykali się, jeśli to możliwe, na świeżym powietrzu zimą i nosili maskę na twarz w zatłoczonych, zamkniętych pomieszczeniach, co spotkało się z drwinami ze strony posłów bez masek z jego własnej partii. Pan Javid dodał, że jest „bardzo prawdopodobne”, że personel NHS pierwszej linii i placówki opieki społecznej będą musiały mieć szczepienia na COVID-19 i grypę po trwających konsultacjach.

Pan Javid zasugerował, że testy PCR dla podróżnych podwójnie zaszczepionych zostaną zlikwidowane na rzecz testów przepływu bocznego, ale powiedział, że sekretarz ds. transportu wyda oświadczenie dotyczące podróży przed przeglądem 1. października. System sygnalizacji świetlnej również ma zostać porzucony. Rząd usunie niektóre uprawnienia w sprawie koronawirusa, w tym możliwość tymczasowego zamykania szkół i uniwersytetów. Osoby, które muszą się izolować, nadal będą otrzymywać ustawowy zasiłek chorobowy.

Informacje ze świata

Najwyższy poziom infekcji Covid-19 w UK od trzech MIESIĘCY

Epidemia koronawirusa w Wielkiej Brytanii…

Pożar w centrum handlowym Westfield w Stratford [ZDJĘCIA]

Setki kupujących w centrum handlowym…

Poseł Konserwatystów zamordowany w swoim gabinecie w Essex!

Według policji konserwatywny poseł Sir…

Sekretarz Transportu WYKLUCZA lockdown w Boże Narodzenie

Grant Shapps wykluczył kolejną blokadę…

43 000 BŁĘDNYCH wyników testów COVID w Wolverhampton!

Testy na COVID zostały zawieszone…

„Twin-demia” w UK. Złapanie grypy i covid-19 ZWIĘKSZA ryzyko zgonu

COVID-19 i grypa zaczynają krążyć…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych