Londyn: mężczyzna zginął, próbując ratować kobietę, która wpadła do Tamizy

Wyrazy uznania pojawiły się dla bohatera o „czystym sercu”, który zginął po wskoczeniu do Tamizy, by uratować kobietę, która spadła z London Bridge. Folajimi Olubunmi-Adewole, lat 20, znany również jako Jimi, był jedną z dwóch osób, które weszły do ​​wody, aby pomóc kobiecie tuż po północy 24. kwietnia. Służby ratownicze były w stanie wyciągnąć kobietę i innego mężczyznę z wody, ale nie udało się znaleźć pana Olubunmi-Adewole. Jego ciało zostało zlokalizowane sześć godzin później po szeroko zakrojonych poszukiwaniach i akcji ratunkowej.

Pan Olubunmi-Adewole był studentem Harris Academy w Peckham w południowo-wschodnim Londynie i wspierał Malcolm’s World Foundation, która została założona po zamordowaniu Malcolma Mide-Madaioli, ucznia szkoły w 2018 roku. Osoby prowadzące konto organizacji charytatywnej na Twitterze napisały, że pan Olubunmi-Adewole był bliskim przyjacielem Malcolma i udostępniono zdjęcie jego imienia wytatuowane na jego ramieniu. Napisali: „Smutne, że ta rodzina właśnie straciła kolejnego bohatera, Folajimi Olubunmi-Adewole, który zginął wczoraj ratując kobietę […] w Tamizie. Dusza o czystym sercu. Świetny pomocnik. Kochający chłopiec. #JimiTheHero. ”

Rzecznik londyńskiej policji powiedział: „W sobotę 24. kwietnia o godzinie 00:12 odpowiedzieliśmy na doniesienia o kobiecie w Tamizie w pobliżu London Bridge. „Dwóch mężczyzn, którzy byli świadkami upadku kobiety z mostu, weszło do rzeki, aby spróbować ją uratować. Jednostki morskie Straży Przybrzeżnej i Policji Metropolitalnej były w stanie uratować kobietę i jednego z mężczyzn. Niestety, po szeroko zakrojonych poszukiwaniach obejmujących helikoptery policyjne, jednostki morskie, LFB, LAS i funkcjonariuszy MET, zaginionego mężczyzny nie odnaleziono. O 6 rano tego samego ranka znaleziono ciało zaginionego. Jego najbliżsi krewni zostali powiadomieni i są wspierani przez funkcjonariuszy City of London Police”.

Informacje ze świata

OFICJALNIE: znamy szczegóły złagodzenia lockdownu 17. maja! 

Ludzie w Anglii będą mogli…

Boris Johnson ogłosi, co zmieni się w Anglii po 17. maja

Mieszkańcy Anglii wreszcie będą mogli…

Wiadomo, do których krajów wkrótce polecimy bez ograniczeń

Rząd ogłosił, że Portugalia, Gibraltar…

Rząd UK namawiany do zakazania wyjazdów wakacyjnych DO KOŃCA ROKU

UE planuje otwarcie się tego…

Wielka Brytania odnotowała dziś tylko JEDEN zgon z powodu Covid-19!

W Wielkiej Brytanii odnotowano dziś…

Anglia wkrótce ZNIESIE zasadę dystansu społecznego

Zasada dystansu społecznego zostanie zniesiona,…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych