Londyn ponownie zalany. Duże utrudnienia dla kierowców [WIDEO]

Londyn po raz kolejny boryka się z nagłymi ulewami, a gwałtowne powodzie zakłócają transport i dojazdy do pracy. Tower of London jest jedną z wielu ruchliwych dróg walczących z ulewnymi opadami deszczu, podczas gdy pociągi District Line ponownie zatrzymują się na Mile End po tym, jak powódź tymczasowo uderzyła w stację. Met Office ostrzegało wcześniej, że we wtorek ulewy uderzą w Wielką Brytanię. Żółte ostrzeżenie pogodowe przed deszczem obejmuje ogromne połacie kraju, rozciągające się na północ od stolicy, prawie aż do Newcastle.

Oczekuje się, że gwałtowne deszcze przesuną się na północny wschód w całej Anglii, chociaż południowa Anglia i Walia mogą również zobaczyć ulewy – niektóre z burzami – w miarę upływu czasu i przybiorą na sile. Met Office ostrzegło, że „bardzo obfite opady deszczu” mogą spowodować pewne zakłócenia przed cieplejszą pogodą w tym tygodniu. Londyn już doświadczył zakłóceń w dzisiejszych godzinach szczytu, a wielu użytkowników dróg musiało zmagać się ze znaczną ilością wód powierzchniowych.

Rzecznik Met Office, Grahame Madge, powiedział portalowi Metro.co.uk, że istnieje niewielka szansa, iż ​​niektóre miejsca dotknięte piorunami mogą dziś odnotować sumę opadów na poziomie 50–70 mm. Powiedział, że wschodnie obszary w strefie ostrzegawczej mogą być najbardziej dotknięte deszczem, ale można się spodziewać 15–20 mm, a w niektórych obszarach 40 mm. Helen Roberts z Met Office dodała: „Najcięższy i najbardziej uporczywy deszcz (prawdopodobnie) wystąpi w niektórych częściach Yorkshire i Lincolnshire.”

Zakłócenia transportu są również prawdopodobne podczas ulewnego deszczu, a kierowcy powinni jeździć ostrożnie i uważać na powodzie, podczas gdy osoby dojeżdżające do pracy mogą spodziewać się dłuższych czasów podróży pociągami i autobusami. Lokalne media podały we wtorek rano, że londyńska A41 jest zamknięta w obu kierunkach między Brent Cross a The Vale z powodu powodzi. Niektóre części Londynu zostały wcześniej szczególnie dotknięte przez gwałtowne powodzie w sierpniu.

Ale od środy spodziewane są lepsze wiadomości o pogodzie, a wysokie temperatury będą zbliżone do tych w portugalskim Algarve. Oczekuje się, że czwartek i piątek będą najcieplejszymi dniami, a w niektórych częściach po ponurym sierpniu temepratury mogą osiągnąć nawet 23°C.

Informacje ze świata

Najwyższy poziom infekcji Covid-19 w UK od trzech MIESIĘCY

Epidemia koronawirusa w Wielkiej Brytanii…

Pożar w centrum handlowym Westfield w Stratford [ZDJĘCIA]

Setki kupujących w centrum handlowym…

Poseł Konserwatystów zamordowany w swoim gabinecie w Essex!

Według policji konserwatywny poseł Sir…

Sekretarz Transportu WYKLUCZA lockdown w Boże Narodzenie

Grant Shapps wykluczył kolejną blokadę…

43 000 BŁĘDNYCH wyników testów COVID w Wolverhampton!

Testy na COVID zostały zawieszone…

„Twin-demia” w UK. Złapanie grypy i covid-19 ZWIĘKSZA ryzyko zgonu

COVID-19 i grypa zaczynają krążyć…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych