Małżeństwo z Somerset brutalnie zamordowane w swoim własnym domu

Małżeństwo  zostało zasztyletowane po kłótni z sąsiadem o miejsce parkingowe przed ich domem, podczas gdy ich dzieci spały w środku, jak stwierdzono dzisiaj – policja nadal przesłuchuje byłego żołnierza pod kątem podejrzenia o morderstwo. 36-letni nauczyciel informatyki Stephen Chapple i jego 33-letnia żona, pracownica ogrodnicza, Jenny, zostali znalezieni martwi w niedzielny wieczór w wartej 250 000 funtów nieruchomości na nowo wybudowanej posiadłości w wiosce Norton Fitzwarren w Somerset, niedaleko Taunton. Para została znaleziona z poważnymi obrażeniami i zmarła na miejscu.

Sąsiedzi pary powiedzieli MailOnline, że wraz z byłym 34-letnim żołnierzem byli zaangażowani w długotrwały spór o parkowanie, w wyniku którego zostawiali swoje samochody poza swoimi podjazdami, co powodowało ich zablokowanie. Jedna z sąsiadek, Sarah, która nie chciała podać swojego nazwiska, powiedziała, że ​​napięcie między nimi wzrosło trzy miesiące temu po tym, jak Jenny wjechała swoim samochodem w pojazd należący do sąsiadki, gdy wracała do domu. Powiedziała: „Po tym zdarzeniu sprawy między nimi pogorszyły się jeszcze bardziej. Obie strony wbiły się w spór i w równym stopniu ponosiły za niego winę.”

Mieszkańcy prywatnego osiedla, które wybudowano siedem lat temu, stwierdzili, że spory o parkowanie są częste ze względu na wąskie drogi i brak miejsc parkingowych. Marion McGregor powiedziała: „Ogólnie rzecz biorąc, każdy ma tutaj problemy z parkowaniem. Są to nowo wybudowane domy, z których każdy ma tylko jedno miejsce parkingowe. Ale wiele osób ma więcej niż jeden samochód, ponieważ transport publiczny w tej okolicy nie jest dobry. Pomiędzy sąsiadami zawsze pojawiają się problemy z samochodami blokującymi ich podjazdy lub zaparkowanymi przed ich domami. To naprawdę uciążliwy problem. Ogólnie rzecz biorąc, jest to urocza okolica, ale ludzie mogą być bardzo agresywni i wściekli z powodu parkowania”.

Policja potwierdziła na konferencji prasowej tego popołudnia, że ​​dwoje dzieci pary, pięcio- i sześcioletnie, znajdowało się w swoich sypialniach na piętrze podczas ataku. Sąsiedzi powiedzieli, że zostali znalezieni i byli rozstrzęsieni, ale bez szwanku, a teraz opiekuje się nimi siostra Jenny w pobliskim domu. Jenny doznała „wielokrotnych” ran kłutych, co zostało stwierdzone w wyniku sekcji zwłok. Sekcji Stephena jeszcze nie przeprowadzono. Były żołnierz został aresztowany pod zarzutem morderstwa i nadal przebywa w areszcie. Jego 67-letni ojciec został zwolniony w ramach śledztwa.

Mieszkańcy potwierdzili, że parkowanie jest kontrowersyjną kwestią na osiedlu, a dzisiejsze zdjęcia z drona pokazały dwa samochody zaparkowane zderzak w zderzak w wyznaczonym miejscu Chapples. Widziano funkcjonariuszy przeszukujących pobliski odpływ. Jeden z mieszkańców, Melissa, powiedziała: „Nigdy nie słyszałam o sporze o parkowanie, w który Jenny i Stephen byli zaangażowani konkretnie. Ale każdy ma tu problem z parkowaniem. Niektórzy ludzie mają wiele samochodów, na które nie ma miejsca, co spowodowało wiele niepokoju”.

Inspektor Justin French potwierdził, że policja została wcześniej wezwana pod adres Chapples. Powiedział: „Były już wcześniejsze incydenty. Policja Avon i Somerset poinformowała, że ​​incydent na osiedlu Dragon Rise jest znany organom z powodu „wcześniejszego kontaktu policji z zaangażowanymi”. Gregg Mockridge, dyrektor w West Somerset College, gdzie pracował Stephen, powiedział: „Steve był fantastycznym kolegą w West Somerset College, genialnym nauczycielem, który bardzo troszczył się o uczniów pod jego opieką. Prowadził innowacje w zakresie wykorzystania technologii w całej szkole, a także w ramach własnego nauczania.”

„Odejście Steve’a będzie smutne dla wszystkich pracowników i uczniów, a nasze myśli i modlitwy kierujemy w tym czasie do jego dzieci i szerszej rodziny”. Rob Brooks, kierownik Otter Garden Centre, gdzie Jenny pracowała w kawiarni, powiedział MailOnline: „Była bardzo kochanym członkiem personelu i bardzo miłą osobą. Wszyscy ją kochaliśmy, podobnie jak klienci. Jesteśmy zdruzgotani. Zapamiętamy ją jako piękną, miłą i oddaną matkę i koleżankę. Uderzyło to nas wszystkich bardzo mocno”. Pan Brooks powiedział, że Jenny pracowała w centrum ogrodniczym od początku roku. Dodał: „Czasami przychodzili Stephen i dzieci i my też ich poznaliśmy. Byli naprawdę kochającą rodziną.”

Sąsiedzi mieszkający na nowo wybudowanym osiedlu wokół Dragon Rise opisali okolicę jako spokojną, a jeden z sąsiadów określił ofiary jako „bardzo przyjazne”. „Znałem ich z widzenia, ale nie znałem ich imion, mój pies bardzo lubił tę damę”. Inny sąsiad powiedział, że nie zdawał sobie sprawy, że coś jest nie tak, nawet gdy przyleciało pogotowie lotnicze, i sądził, że pochodzi z pobliskiej bazy wojskowej. „Przespaliśmy to wszystko – widzieliśmy tylko całą policję i taśmę dziś rano” – powiedział.

Informacje ze świata

Boris Johnson przedstawił plan walki z Omicronem na kolejne miesiące

Rząd planuje zaoferować szczepionki przypominające…

Prezes Moderny: „szczepienia przypominające być może będą dwudawkowe”

Szef producenta leków Moderna powiedział,…

Dłuższe wyroki za przemoc wobec dzieci mogą wejść wkrótce w życie

Sprawcy nadużyć na dzieciach mogą…

Dziś weszły w życie nowe restrykcje COVID w Anglii

W Anglii weszły w życie…

3. dawka szczepionki zostanie zaoferowana WSZYSTKIM powyżej 18. roku życia

Wszystkim dorosłym mieszkańcom Zjednoczonego Królestwa…

Walia i Szkocja naciskają na rząd UK. Chcą OSTRZEJSZYCH restrykcji

Rządy Szkocji i Walii wzywają…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych