Nowa szczepionka odporna na inne warianty Covid-19, pojawi się jesienią

AstraZeneca oświadczyła, że ​​jest na dobrej drodze do wprowadzenia do jesieni szczepionki na koronawirusa, która będzie skuteczna przeciwko nowym wariantom. Firma, która wraz z Uniwersytetem Oksfordzkim wyprodukowała szczepionkę przeciwko COVID-19, powiedziała, że ​​badania kliniczne kolejnej generacji szczepionki rozpoczną się wiosną. Dodano, że plan zakłada wejście do masowej produkcji za sześć do dziewięciu miesięcy.

Przedstawiając roczne wyniki AstraZeneca, dyrektor naczelny Pascal Soriot powiedział, że „bardzo szybko” powinien nastąpić spadek przyjęć do szpitali w wyniku wprowadzenia szczepionek w Wielkiej Brytanii. AstraZeneca ma dostarczyć w tym miesiącu 100 milionów dawek swojej obecnej szczepionki na całym świecie, podwajając podaż do 200 milionów do kwietnia.

Pan Soriot powiedział: „100 milionów dawek w lutym przekłada się na 100 milionów szczepień, co oznacza uniknięcie setek tysięcy poważnych infekcji, a także tysięcy zgonów, których można uniknąć. Uratujemy wiele istnień ludzkich i to jest powód dlaczego każdego dnia przychodzimy do pracy. Czy [wynik] jest doskonały? Nie, nie jest doskonały, ale jest świetny. Kto jeszcze robi 100 milionów dawek w lutym?” – stwierdził pan Soriot podczas telekonferencji na temat szczepionki.

Informacje ze świata

Dłuższe dni szkolne i krótsze wakacje dla uczniów w Anglii!

Dłuższe dni szkolne, krótsze wakacje…

Poszukiwana osoba, zakażona brazylijskim wariantem COVID-19, odnaleziona!

Szósta osoba w Wielkiej Brytanii,…

Historyczna konferencja Sekretarza Skarbu. Znamy budżet na 2021 rok

Kanclerz Skarbu obiecał zbudować „bardziej…

Walia: Polak aresztowany za spacer „zbyt daleko od domu” [WIDEO]

Mężczyzna polskiej narodowości, mieszkający na…

Program pomocy finansowej furlough zostanie przedłużony do września

Program pomocowy furlough zostanie przedłużony…

Badania: brazylijski szczep Covid-19 może być groźniejszy niż inne warianty

Pierwsza ocena brazylijskiego wariantu COVID-19,…

London
Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych