Pożar domu w Exeter. Trzy osoby nie żyją, w tym 4-letnia dziewczynka

Według policji, czteroletnia dziewczynka jest jedną z trzech osób, które zginęły w wyniku pożaru domu w Exeter dzisiejszego poranka. Dwie osoby dorosłe, 28-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna również zmarły, a troje innych dzieci, które były obecne, przebywa w szpitalu na leczeniu. Są to dwaj chłopcy w wieku czterech i dziewięciu lat oraz siedmioletnia dziewczynka. Wszystkie sześć osób mieszkających w tym domu jest ze sobą spokrewnionych.

Policja Devon i Cornwall poinformowała, że ​​specjaliści śledczy pozostają na miejscu zdarzenia przy Clayton Road w rejonie St David, a pożar wybuchł we wczesnych godzinach porannych w niedzielę. Nadinspektor Daniel Evans powiedział, że trójka dzieci, które trafiły do ​​szpitala, jest w „stabilnym” stanie i że rozpoczęto dochodzenie w celu ustalenia przyczyny pożaru: „Jest to głęboko niepokojący wypadek, który spowoduje wielkie cierpienie społeczności, szczególnie tych, którzy znali rodzinę” – powiedział.

„Obecnie nic nie wskazuje na jakiekolwiek zaangażowanie osób trzecich w tę sprawę, dlatego w tej chwili nie szukamy nikogo w związku z tym pożarem. Mamy nadzieję, że do dzisiejszego wieczoru uwolnimy szerszy kordon wzdłuż Bonhay Road, ale wewnętrzny kordon otaczający posiadłość wraz ze strażą będzie obowiązywał przynajmniej przez następne trzy dni, podczas gdy prowadzone będą istotne prace badawcze.”

Pan Evans dodał: „Nie wątpię, że ludzie będą chcieli oddać na miejscu hołd i złożyć kwiaty. Proszę, aby w tym czasie opinia publiczna dała naszym funkcjonariuszom przestrzeń do podjęcia ważnej pracy śledczej na miejscu zdarzenia, a przez najbliższe dni będziemy was informować o bezpiecznej przestrzeni, w której ludzie mogą zostawić kwiaty lub hołd, jeśli chcą”.

Informacje ze świata

Dłuższe dni szkolne i krótsze wakacje dla uczniów w Anglii!

Dłuższe dni szkolne, krótsze wakacje…

Poszukiwana osoba, zakażona brazylijskim wariantem COVID-19, odnaleziona!

Szósta osoba w Wielkiej Brytanii,…

Historyczna konferencja Sekretarza Skarbu. Znamy budżet na 2021 rok

Kanclerz Skarbu obiecał zbudować „bardziej…

Walia: Polak aresztowany za spacer „zbyt daleko od domu” [WIDEO]

Mężczyzna polskiej narodowości, mieszkający na…

Program pomocy finansowej furlough zostanie przedłużony do września

Program pomocowy furlough zostanie przedłużony…

Badania: brazylijski szczep Covid-19 może być groźniejszy niż inne warianty

Pierwsza ocena brazylijskiego wariantu COVID-19,…

London
Clear
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych