Sekretarz Edukacji usunięty ze stanowiska przez premiera Johnsona!

Gavin Williamson został usunięty ze stanowiska sekretarza ds. edukacji, w dniu w którym premier przeprowadza rekonstrukcję swojego rządu. W poście na Twitterze Williamson napisał: „To przywilej pełnić funkcję sekretarza edukacji od 2019 roku. Pomimo wyzwań globalnej pandemii jestem szczególnie dumny z reform transformacyjnych, które prowadziłem w edukacji po 16. roku życia: w kolegiach dokształcających, naszym programie umiejętności, praktykach i nie tylko”. Williamson powiedział, że „nie może się doczekać dalszego wspierania premiera i rządu”.

Oczekuje się, że premier zakończy dziś rekonstrukcję swojego gabinetu, a zmiany w niższych szczeblach ministerialnych zostaną sfinalizowane w czwartek. Potwierdzenie, że Johnson przeprowadzi szeroko oczekiwaną rekonstrukcję swoich ministrów, pojawiło się podczas środowej sesji pytań premiera. Źródło kancelarii powiedziało, że Johnson będzie starał się „utworzyć silny i zjednoczony zespół”, aby pomóc krajowi wyjść z pandemii COVID.

Źródło dodało również, że premier szukał, aby jego rząd „podwoił swoje wysiłki na rzecz realizacji priorytetów narodu”, a pan Johnson mianuje ministrów „z naciskiem na zjednoczenie i wyrównanie całego kraju”. Na briefingu dla dziennikarzy z Westminsteru oficjalny rzecznik premiera powiedział, że Johnson nie konsultował się ze swoją żoną Carrie w sprawie przetasowań. Wcześniej tego samego dnia były główny doradca Johnsona, Dominic Cummings, nazwał zbliżające się zmiany ministrów jako „przetasowanie Carrie”, sugerując, że to żona premiera podejmuje tak naprawdę decyzje.

Informacje ze świata

Najwyższy poziom infekcji Covid-19 w UK od trzech MIESIĘCY

Epidemia koronawirusa w Wielkiej Brytanii…

Pożar w centrum handlowym Westfield w Stratford [ZDJĘCIA]

Setki kupujących w centrum handlowym…

Poseł Konserwatystów zamordowany w swoim gabinecie w Essex!

Według policji konserwatywny poseł Sir…

Sekretarz Transportu WYKLUCZA lockdown w Boże Narodzenie

Grant Shapps wykluczył kolejną blokadę…

43 000 BŁĘDNYCH wyników testów COVID w Wolverhampton!

Testy na COVID zostały zawieszone…

„Twin-demia” w UK. Złapanie grypy i covid-19 ZWIĘKSZA ryzyko zgonu

COVID-19 i grypa zaczynają krążyć…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych