Szef WHO: ograniczenia COVID nie znikną nawet po pojawieniu się szczepień

Szef Światowej Organizacji Zdrowia zasugerował, że ograniczenia dotyczące koronawirusa będą kontynuowane nawet po powszechnym udostępnieniu szczepionki. Tedros Adhanom Ghebreyesus zamieścił komentarze na Twitterze po tym, jak pojawiły się wiadomości o kilku nowych szczepionkach, które miały być skuteczne w walce z COVID-19, a ich masowe rozpowszechnianie wkrótce się rozpocznie.

„Od początku pandemii # COVID19 wiedzieliśmy, że szczepionka będzie niezbędna do opanowania pandemii. Należy jednak podkreślić, że szczepionka będzie uzupełniać inne narzędzia, które posiadamy, a nie je zastępować ”- napisał pan Ghebreyesus. Dodał, że kwarantanny, nadzór, śledzenie kontaktów i inne środki byłyby kontynuowane nawet po upowszechnieniu się szczepionek.

Przeciwnicy lockdownów oraz ograniczeń cały czas podkreślają, że wiele innych wybitnych osób oraz specjalistów stwierdziło, że blokady, noszenie masek, dystans społeczny i inne ograniczenia mają pozostać po zakończeniu pandemii. W swojej książce Covid-19: The Great Reset, globalista World Economic Forum Klaus Schwab zapewnia, że ​​świat „nigdy” nie wróci do normy, mimo że przyznaje, że koronawirus „nie stanowi nowego zagrożenia egzystencjalnego”.

Wysoki rangą urzędnik armii amerykańskiej powiedział również, że noszenie masek i dystans społeczny staną się trwałe, podczas gdy redaktor ds. Bezpieczeństwa międzynarodowego CNN Nick Paton Walsh zapewnił, że obowiązkowe noszenie masek stanie się „normą” i „częścią życia” i że opinia publiczna będzie musiała „pogodzić się z tym”.

Informacje ze świata

Dłuższe dni szkolne i krótsze wakacje dla uczniów w Anglii!

Dłuższe dni szkolne, krótsze wakacje…

Poszukiwana osoba, zakażona brazylijskim wariantem COVID-19, odnaleziona!

Szósta osoba w Wielkiej Brytanii,…

Historyczna konferencja Sekretarza Skarbu. Znamy budżet na 2021 rok

Kanclerz Skarbu obiecał zbudować „bardziej…

Walia: Polak aresztowany za spacer „zbyt daleko od domu” [WIDEO]

Mężczyzna polskiej narodowości, mieszkający na…

Program pomocy finansowej furlough zostanie przedłużony do września

Program pomocowy furlough zostanie przedłużony…

Badania: brazylijski szczep Covid-19 może być groźniejszy niż inne warianty

Pierwsza ocena brazylijskiego wariantu COVID-19,…

London
Clear
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych