Szkocja: Policja SIŁĄ weszła do domu i powaliła na ziemię rodziców, na oczach dzieci

Dwoje rodziców zostało wczoraj zaatakowanych przez policję w ich własnym domu na oczach przerażonych dzieci, które krzyczały w trosce o ich bezpieczeństwo. Do wkroczenia policji doszło w jednym z domów w Szkocji wobec podejrzenia, że są w nim łamane zasady lockdownu. Na filmie, który można obejrzeć poniżej, matka nakazuje policjantom, aby wyszli, ponieważ nie dała im pozwolenia na wejście do domu. Kiedy oficer ignoruje jej prośbę, matka staje się wzburzona, a jej mąż staje przed nią, aby ją chronić. W tym momencie dzieci widzą, co się dzieje i błagają funkcjonariuszy o odejście.

Ale zamiast zostawiać rodzinę w spokoju, jeden funkcjonariusz wchodzi do domu bez pozwolenia i oboje rodzice zostają powaleni na ziemię oraz przygwożdżeni przez funkcjonariuszy, podczas gdy dzieci z przerażeniem krzyczą i płaczą. Przypominamy, że policja w Szkocji NIE MA PRAWA wchodzić do domu bez pozwolenia lub nakazu. Nie musisz otwierać im drzwi. Nie musisz ich wpuszczać. O tym jakie prawa ma policja w tym kraju, można przeczytać TUTAJ. Możesz również złożyć skargę na policję w Szkocji, postępując zgodnie z poradami TUTAJ. Te same zasady obowiązują również w Anglii.

Policja twierdzi, że funkcjonariusze weszli do domu, ponieważ „podejrzewali, że przebywają tam ludzie spoza ich bańki wsparcia”. Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale według doniesień niektórych szkockich mediów, podejrzenie okazało się błędne, a rodzice NIE łamali żadnych zasad lockdownu.

Informacje ze świata

Boris Johnson skonfrontował się z przywódcą Chin w sprawie Rosji

Downing Street poinformowało, że Boris…

Prawie MILION nowych zakażeń COVID w tym tygodniu

Liczba przypadków koronawirusa w Wielkiej…

Transport for London oferuje darmowe przejazdy ukraińskim uchodźcom

Transport for London ( TfL…

Kanclerz Skarbu ostro krytykowany za swój plan podatkowy

Rishi Sunak bronił dziś swojego…

17-miesięczna dziewczynka zagryziona przez nowo kupionego pitbulla

17-miesięczna dziewczynka, która zmarła po…

COVID-19 odradza się w Wielkiej Brytanii? 94 524 infekcji w jeden dzień!

We wtorek zgłoszono kolejne 94…

London
12°
Partly Cloudy
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych