Znana sieć oferuje roczny zapas DARMOWEGO wina

Majestic Wine chce otworzyć 76 nowych sklepów w całej Wielkiej Brytanii – i przekaże roczny zapas darmowego wina w zamian za wskazówki dotyczące dobrych lokalizacji sklepów. John Colley, dyrektor generalny Majestic, powiedział, że firma liczy na wkład kupujących w polowanie na dobrą lokalizację i zaoferuje klientom roczny zapas wina, który może pomóc w znalezieniu idealnej nowej przestrzeni. Majestic już otworzył dwa nowe sklepy w Haywards Heath i Godalming w ciągu ostatniego miesiąca. Colley dodał: „Odpowiadając na zapotrzebowanie konsumentów, otworzyliśmy w tym miesiącu dwa nowe sklepy, ale na tym nie poprzestajemy.”

„Oprócz nowych sklepów, które już są w przygotowaniu, przyglądamy się kolejnym 76 potencjalnym lokalizacjom w całym kraju i wzywamy brytyjskich miłośników wina, aby pomogli nam znaleźć miejsca, abyśmy mogli zaoferować degustację większej liczbie osób i odkrywać nowe wina, piwa i alkohole pod kierunkiem naszych ekspertów”. Detalista ma obecnie 201 sklepów w całej Wielkiej Brytanii i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Szef Majestic powiedział, że jest optymistą, że miłość Brytyjczyków do wina oznacza, że ​​firma może przetrwać kryzys.

Detalista win został kupiony przez firmę private equity Fortress za 95 milionów funtów w 2019 roku. W ramach umowy Majestic przywrócił swoje bezpłatne miejsca do degustacji wina. Colley powiedział: „Nikt z nas nie ma kryształowej kuli, ale pozostajemy optymistami pomimo napiętych budżetów konsumentów, ponieważ wino jest nadal czymś, czym ludzie chcą cieszyć się i smakować”. Miłośnicy brytyjskiego wina mają jeszcze jeden powód do świętowania w tym roku – letnia fala upałów oznacza prawdopodobny rekordowy zbiór winogron. Winiarze przewidują, że rekordowe suche lato może przynieść najlepszy plon, jaki kiedykolwiek wyprodukowała Wielka Brytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *